فعالیت پوشاسازه

 شرکت پوشاسازه فلزی پویا پس از سالها تجربه و فعالیت مشترک اعضای هیئت مدیره خود ، در سال 1368 و با هدف مشارکت در آبادانی میهن عزیز بخصوص در مناطق محروم کشور از طریق اجرای پروژه های بزرگ عمرانی ، تأسیس گردید . 

 بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب ، در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از ماشین آلات و تجهیزات ، بکارگیری روشهای نوین وتلاش و پشتکار مدیران ، موجب شد که در مدتی کوتاه , شرکت توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیتی مطلوب و مطابق با استانداردهای شناخته شده به اثبات برساند . 
هم اکنون شرکت پوشاسازه پس از سالها تجربه در زمینه اجرای سازه های سنگین بتنی و فلزی ، مخازن ، نصب تجهیزات لوله کشی صنعتی ، ابزار دقیق و طراحی و مهندسی جزئیات اجرایی در طرحهای بزرگ صنعتی نظیر پروژه های نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع معدنی کشور فعالیت می نماید . شرکت پوشاسازه در راستای استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) موفق به اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) ، سیستم مدیریت زیست محیطی (ISO 14001:2004) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ( OHSAH 18001:2007 ) شده است . دستیابی به توانمندی های فوق و همچنین استقرار استاندارد گستره دانش مدیریت پروژه PMBOK ، عملا" رضایتمندی مطلوبی را از نتایج فعالیتهای این شرکت بهمراه داشته است . در این راستا کسب تقدیر نامه های متعدد از کارفرمایان و مشاورین محترم در پروژه های مزبور ، گواهی است بر آنکه تلاش و کوشش مجموعه کارکنان شرکت در جهت کسب سهمی هر چند اندک از مشارکت در رشد و اعتلای صنعتی ایران عزیز ، مثمر ثمر واقع گردیده است.